NOVINKY

PODZIMNÍ MENU

Aromi, první restaurace Riccarda Lucque, která si od svého otevření drží svůj nezaměnitelný rukopis. Ty nejkvalitnější ingredience a jednoduchost italské kuchyně, to vše se spojuje v harmonickou a elegantní kombinaci.

GOURMET PIZZA BY AMUNÌ V AROMI

Rezervujte si místo! Unikátní tasting menu gourmet pizzy v Aromi. Riccardo Luccue se spojil s restaurací Amunì, aby společně připravili event postavený na poctivých, pečlivě vybraných italských ingrediencích.

5 TIPŮ NA ÚŽASNÉ FOTKY JÍDLA

Selfie necháme stranou a zeptáme se rovnou. Upřímně. Kdo si nikdy nevyfotil obsah svého talíře? Moc nás není. Jak ale vyfotit jídlo, aby to byl opravdový #foodporn? Vyzkoušejte naše jednoduché tipy a sbírejte lajky!

NOVÉ DEZERTNÍ MENU V AROMI

Je před námi horké, slunné léto, a tak přicházíme i s osvěžením nabídky dezertního menu. Přijďte si vychutnat kousek sladké Itálie i v samotném srdci Prahy.

NOVÉ SVĚŽÍ MENU V AROMI

Se stoupajícími teplotami měníme i naše menu. Přijďte si vychutnat nové svěží kombinace na naši zahrádku. Tam vás ruch Prahy 2 nedostihne!

AROMI JEŠTĚ LEPŠÍ, NEŽ HO ZNÁTE

Od začátku roku jsme toho stihli v Aromi změnit víc než dost. Abyste se nelekali, tak samozřejmě k lepšímu.

SNÍDANĚ OPĚT V NABÍDCE BISTRA AROMI

Chyběly vám snídaně v bistro části restaurace Aromi? Tak nesmutněte. Od středy 21. února 2018 jsou zpět a v celé své kráse. A v přední části restaurace pro vás máme mnohem víc, než jen snídaně.

VALENTÝN V AROMI

Láska prochází žaludkem, říká se. A my musíme jedině souhlasit. Ve dvou totiž chutná lépe a láska k dobrému jídlu spojuje. Přijďte se o tom přesvědčit a ochutnat naše speciální valentýnské menu.

NOVÝ INTERIÉR, NOVÁ JÍDLA, NOVÁ PODOBA MENU

Do nového roku vstupujeme s novým interiérem, novým sezónním menu a také grafickou podobou jídelního lístku.

PŘEDSTAVUJEME ZIMNÍ MENU

S klesajícími teplotami převlékáme v Aromi naše menu do zimního kabátu.