NOVINKY

Michelin Bib Gourmand

Již po osmé jsme obdrželi ocenění Michelin Bib Gourmand. Děkujeme Vám za Vaši přízeň a podporu. Tým restaurace Aromi

Conterno Fantino

Přijďte na degustační večeři s víny z vinařství Conterno Fantino v úterý 18. 3. 2014. Zarezervujte si svá místo co nejdříve! Těšíme se na Vás.

Valentýnské menu

V pátek 14. února na svátek všech zamilovaných se můžete těšit na speciální Valentýnské menu. Zarezervujte si stůl co nejdříve! Těšíme se na Vás.

Večer s víny PACINA

Přijďte prožít do Aromi nezapomenutelný toskánský večer s vinařstvím Pacina! Již ve čtvrtek 6. února 2014. Těšíme se na Vás!

Změna otevírací doby

Rádi bychom Vás informovali, že v neděli 19. 1. budeme mít otevřeno pouze do 17 hodin z důvodu privátní akce. Děkujeme za pochopení.

Silvestrovské menu

Nezmeškejte našeho originálního Silvestra! Přijďte k nám prožít netradiční večer v gangsterském duchu!

O svátcích otevřeno!

Chtěli bychom Vás informovat, že restaurace je otevřena během vánočních svátků a také na Silvestra a na Nový rok.

Potřebujete inspiraci?

U nás pořídíte dárky pro celou rodinu. Chcete překvapit osobitým dárkem, který potěší každého? Objednejte si dárkový koš s těmi nejlepšími italskými delikatesami od Riccarda Lucqueho na našich stránkách Dobroty v koši.

Vánoce a Silvestr 2013

U příležitosti blížících se vánočních svátků pro Vás Riccardo Lucque ve spolupráci s Miroslavem Gruszem připravili Vánoční a Silvestrovské menu.

Změna otevírací doby

Rádi bychom Vás informovali, že v neděli 1. 12. budeme mít otevřeno až od 19 hodin z důvodu privátní akce. Děkujeme za pochopení.