NOVINKY

Henriot a ústřice

Každou neděli přijďte ochutnat speciální nabídku champagne a ústřic v naší restauraci. Startujeme již tuto neděli. Těšíme se na Vás!

Listopadové menu

Připravili jsme pro Vás zcela nové sezónní menu. Přijďte ochutnat třeba Grilovanou chobotnici s cizrnovým pyré a Datterino rajčaty. Těšíme se na Vás!

Nový šéfkuchař Aromi

Miroslav Grusz, který dříve působil mimo jiné v restauraci Augustine či v hotelu Four Seasons a za svou kariéru nasbíral hned několik prestižních ocenění, je novým šéfkuchařem v naší restauraci.

Sezóna bílých lanýžů

Rádi bychom Vás informovali, že začala sezóna bílých lanýžů a my v restauraci servírujeme hned několik specialit z královny kuchyně.

Pecorari v Aromi

Přijďte ochutnat speciální menu s řízenou degustací vín s majitelem vinařství Lis Neris, panem Alvarem Pecorarim, ve středu 30. října 2013.

Neděle s mořskými plody

V neděli 29. září 2013 můžete přijít ochutnat naši speciální nabídku mořských plodů. Hlavní lahůdkou jsou ústřice! Těšíme se na Vás.

I LOVE IT

Přijďte objevit italský svět módy, životního stylu, jídla a vína v Praze ve dnech 3. až 5. října do Hotelu Diplomat! Těšíme se na Vás!

Černé lanýže

Rádi bychom Vás informovali, že v restauraci servírujeme několik specialit z černých lanýžů z Umbrie.

Degustační večeře

V úterý 10. září 2013 se můžete těšit na speciální večeři u příležitosti setkání s francouzským vinařem Patrickem Piuzem. Zarezervujte si svůj stůl co nejdříve.

Dětské neděle

Rádi bychom Vás informovali, že od neděle 1. září můžete opět přijít i se svými ratolestmi. O jejich zábavu se postará slečna Lucie se svým interaktivním programem.