NOVINKY

TOP restaurace 2013

Naše restaurace získala čtvrté místo v letošní ročence ekonomického magazínu EURO TOP restaurace v kategorii Evropská kuchyně. Děkujeme!

Vína Arianny Occhipinti

Využijte exkluzivní nabídku vín od sicilské vinařské hvězdy Arianny Occhipinti. Podařilo se nám získat pouze 540 lahví, které právě dorazily do Prahy.

Degustační večeře

Ve čtvrtek 6. června 2013 od 18:30 se můžete těšit na speciální večeři, která Vás zavede do rozličných vinařských a gastronomických regionů Itálie.

Prague Food Festival

Riccardo Lucque pozval čtyři hvězdné šéfkuchaře, aby ukázali své umění ve dnech 24. - 26. 5. 2013 na stánku Kenwood na Prague Food Festivalu. Přijďte se podívat na Cooking show michelinských šéfkuchařů.

Federico Delmonte v Praze!

Světoznámý michelinský šéfkuchař a majitel restaurace Vicolo del Curato Federico Delmonte bude ve středu 22. května připravovat speciální menu v naší restauraci.

Nové menu

Šéfkuchař a majitel restaurace Riccardo Lucque ve spolupráci s naším šéfkuchařem Radkem Hasmanem připravili zcela nové sezónní menu. Přijďte ochutnat pomalu dušené jehněčí koleno se šafránovou kaší a bylinkovou cremolatou.

Riccardova nová kuchařka

Riccardo Lucque vydává novou kuchařku pod názvem Italská kuchyně, kterou si můžete přednostně objednat i s jeho věnováním v naší restauraci.

Kurz na téma jarní recepty

Přijďte se naučit několik jarních receptů severoitalského regionu do kuchařské školy Riccarda Lucqueho. Kdy? 6. května se šéfkuchařem restaurace La Finestra Tomášem Černým.

Večeře s CANDACE MÁTÉ

Spolumajitelka rodinného vinařství Vás provede degustační večeří v pondělí 29. dubna 2013 od 19.00 hodin v prostorách kuchařské školy Riccarda Lucqueho.

Bambini menu

Každou neděli můžou Vaše děti ochutnat speciální Bambini menu. Zároveň se o ně postaráme v našem dětském koutku!