NOVINKY

Bílé lanýže

Rádi bychom Vás informovali, že od 8. 11. 2012 budeme v restauraci servírovat několik specialit z prvních bílých lanýžů.

Svatomartinské menu

V neděli 11.11. přijďte ochutnat naše speciální svatomartinské menu připravené šéfkuchařem Radkem Hasmanem. Těšíme se na Vás!

Dárkové koše 2012

Chcete překvapit osobitým dárkem, který potěší každého? Objednejte si dárkový koš s těmi nejlepšími italskými delikatesami od Riccarda Lucqueho!

Nové menu

Riccardo Lucque spolu s Radkem Hasmanem připravili nové menu. Zároveň se dozvíte více informací o našich dodavatelích a jejich filozofii. Přijďte ochutnat!

Neděle s Brodettem

Přijďte ochutnat v neděli 7. 10. tradiční italskou polévku rybářů z okolí Fano – „Brodetto fanese“. Základem je ropušnice a další ryby a korýše.

Aromi získala 1. místo

Naše restaurace byla oceněna v letošní ročence ekonomického magazínu EURO Top restaurace prvním místem v kategorii Evropská kuchyně. Děkujeme!

Kachní dny v Aromi

Přijďte ochutnat naše speciální menu připravené šéfkuchařem Radkem Hasmanem. Kachní menu si můžete dopřát až do konce září.

Nedělní „Brodetto“

Přijďte ochutnat tradiční italskou polévku rybářů z okolí Fano – „Brodetto fanese“. Základem je ropušnice a další ryby a korýše.

Nedělní otevřené vaření

Každou neděli můžete sledovat naše šéfkuchaře Radka a Fabia při přípravě menu na téma mořské plody.

Novinky v našem menu

Připravili jsme pro Vás několik novinek v našem menu. Přijďte ochutnat Risotto s čerstvými hříbky a parmesanem Mucca Rossa nebo Salát ze zelených fazolek, panzanella a čerstvá máta.