NOVINKY

V Aromi otevíráme Wine Bar

V restraurace Aromi italského šéfkuchaře Riccarda Luqueho přicházíme s novým konceptem Wine baru, který má za cíl představit české veřejnosti přírodní italská vína. Počínaje 3. říjnem 2016 uvedoy sommeliéři skupiny La Collezione při pravidelné pondělní degustaci svůj výběr vín, který bude následně k dispozici po celý týden.

Máme nové menu

Přijďte ochutnat naše nové menu připravené šéfkuchařem Robertem Loosem. Vyzkoušejte na pánvi pečeného tuňáka se zeleninou alla bazana a pizzaiola omáčkou. Těšíme se na Vás!

Přidej se k nám

Sháníme lidi, kteří milují dobré jídlo, nadšence, kteří nepolevují ze standardů, týmové hráče, kteří se za nás budou rvát. Zkrátka, hledáme srdcaře!

Michelinský šéfkuchař v Aromi

Máme velkou radost, že vám můžeme představit Michelinského šéfkuchaře Federica...

Velikonoční menu v Aromi

Od pátku do pondělí můžete ochutnat speciální Velikonoční menu, které pro vás připravil šéfkuchař Robert Loos.

Palačinkový týden

Pro milovníky palačinek jsme připravili speciální palačinkový týden. Od pondělí 22. února do neděle 28. února přijďte ochutnat naší palačinkovou nabídku a užijte si sladkou snídani.

Valentýnské menu

V neděli 14. února na svátek všech zamilovaných se můžete těšit na speciální Valentýnské menu. Zarezervujte si stůl co nejdříve! Těšíme se na Vás.

Degustační večer s víny Clemense Busche

V pátek 19. února si vychutnejte vína Clemense Busche, ryzlinkové hvězdy z Mosely. Vína budou doplněna o čtyřchodové menu šéfkuchaře Roberta Loose. Pro rezervace volejte na 222 713 222 nebo pište na info@aromi.cz.

Silvestr a la James Bond

Oslavu konce roku v duchu Jamese Bonda s mobilním kasinem, živou swingovou hudbou spolu s gastronomickými lahůdkami připravenými pro agenta 007 zažijete pouze v restauraci Aromi. Rezervujte si místo na čísle 222 713 222.

O svátcích máme otevřeno!

Restaurace Aromi je otevřena během vánočních svátků a také na Silvestra a na Nový rok. Podívejte se na naší sváteční otevírací dobu. Nezmeškejte originální italskou silvestrovskou párty v duchu Jamese Bonda.