NOVINKY

Snídaně zdarma

Přijďte na slavnostní otevření nového bistra, které se koná v sobotu a neděli 27. a 28. 9. 2014. Bude připravena snídaně zdarma. Těšte se na lahodná vajíčka, křupavé croissanty a prosecco.

Změna otevírací doby

Rádi bychom Vás informovali, že v sobotu 20. září budeme mít otevřeno pouze od 12 do 15 hodin z důvodu privátní akce. Děkujeme za pochopení.

Degustační večeře

Přijďte si s námi užít zajímavý italský večer a poslechnout si poutavý příběh rodiny Mastroberardinů. Degustační večeře se koná 11. září od 19:00 hodin v naší restauraci.

Neděle s dětmi

Rádi bychom Vás informovali, že od neděle 7. září můžete opět přijít i se svými ratolestmi. O jejich zábavu se postará slečna Lucie se svým interaktivním programem.

Letní koktejly

Pro horké letní dny jsme pro Vás připravili nové koktejlové menu. Přijďte se k nám osvěžit!

TOP restaurace 2014

Aromi získala šesté místo v letošní ročence ekonomického magazínu EURO TOP restaurace 2014 v kategorii Evropská kuchyně. Děkujeme!

Novinky v menu

Připravili jsme pro Vás několik novinek v našem menu. Přijďte ochutnat třeba Pečené mušle Sv. Jakuba s okurkou a sepiovým kaviárem. Těšíme se na Vás!

Letní Bib Menu

Pro velký úspěch jsme pro Vás připravili letní Bib Gourmand Menu. Od 16. 6. do 13. 7. přijďte ochutnat speciální menu pouze za 950 Kč.

Sorbety a Claudio Corallo

Přijďte ochutnat naše domácí sorbety a zmrzliny, kterým vévodí čokoládový sorbet z čokolády od Claudia Coralla.

Champagne a ústřice

Každou neděli přijďte ochutnat speciální nabídku champagne a ústřic v naší restauraci za skvělou cenu. Startujeme již tuto neděli. Těšíme se na Vás!