NOVINKY

Riccardo získal cenu

Accademia Italiana della Cucina ocenila italskou gastronomii a Riccardo Lucque spolu s panem Matteo De Carli obdrželi uznání od generálního tajemníka Paola Petroniho.

Prague Food Festival

Riccardo Lucque pozval Morena Cedroniho, aby ukázal své umění od 23. do 25. 5. 2014 na stánku Kenwood na Prague Food Festivalu. Přijďte se podívat na Cooking show michelinského šéfkuchaře spolu se šéfkuchařem La Finestra Tomášem Černým a Aromi Miroslavem Gruszem.

Cena od TripAdvisoru

Získali jsme ocenění "Certificate of Excellence" od TripAdvisoru. Děkujeme vám za podporu!

Otevíráme letní zahrádku

Již za několik dní, konkrétně 15. května, si můžete přijít vychutnat naše lahůdky na nově otevřenou letní zahrádku a užívat si léto. Přijďte k nám ochutnat italské dobroty našeho šéfkuchaře!

Speciální menu

Jako poděkování za Vaši věrnost jsme připravili speciální akci. Od 22. do 30. dubna přijďte ochutnat unikátní Bib Gourmand Menu pouze za 850 Kč.

Novinky v dezertech

Připravili jsme pro Vás několik novinek v našem dezertním menu. Přijďte ochutnat třeba náš lískooříškový dort. Těšíme se na Vás!

Bib Gourmand Menu

Jako poděkování za Vaši věrnost jsme připravili speciální akci. Od 22. do 30. dubna přijďte ochutnat unikátní Bib Gourmand Menu pouze za 850 Kč.

Nové menu

Připravili jsme pro Vás zcela nové sezónní menu. Přijďte ochutnat třeba Salát z králíka se špenátem, brokolicí a lískovými oříšky. Těšíme se na Vás!

Hledáme cukráře

Pro naši restauraci aktuálně hledáme cukráře nebo cukrářku se zkušenostmi servírovaných dezertů. Přijďte pracovat mezi nás!

Bianchetto lanýže

Právě začala sezóna lanýžů Bianchetto. Přijďte ochutnat tuto gurmánskou lahůdku, kterou si můžete vychutnat s risottem či pastou. Těšíme se na Vás!