NOVINKY

LETNÍ MENU

Šéfkuchař Petr Špejzl a jeho tým přináší na váš talíř to nejlepší z Itálie, ryby s omáčkami jako beurre blanc, s kapary a citronem, lanýžovou i jinými. Nové À la carte menu Aromi se řídí sezónností a věřte, že v létě vám nabídne ty nejkrásnější zážitky. Petr si připravil několik novinek, které vás svou chutí zavedou do středomoří. Pojďte ochutnat. 

JARNÍ MENU

Jaro je tady a s ním přichází do Aromi i čerstvý vítr v podobě nového jarního menu. My jsme se neskutečně těšili, až na talíři najdeme nové kombinace chutí vytvořené ze svěžích sezónních ingrediencí. 

PODZIMNÍ MENU

Aromi, první restaurace Riccarda Lucque, která si od svého otevření drží svůj nezaměnitelný rukopis. Ty nejkvalitnější ingredience a jednoduchost italské kuchyně, to vše se spojuje v harmonickou a elegantní kombinaci.

GOURMET PIZZA BY AMUNÌ V AROMI

Rezervujte si místo! Unikátní tasting menu gourmet pizzy v Aromi. Riccardo Luccue se spojil s restaurací Amunì, aby společně připravili event postavený na poctivých, pečlivě vybraných italských ingrediencích.

5 TIPŮ NA ÚŽASNÉ FOTKY JÍDLA

Selfie necháme stranou a zeptáme se rovnou. Upřímně. Kdo si nikdy nevyfotil obsah svého talíře? Moc nás není. Jak ale vyfotit jídlo, aby to byl opravdový #foodporn? Vyzkoušejte naše jednoduché tipy a sbírejte lajky!

NOVÉ DEZERTNÍ MENU V AROMI

Je před námi horké, slunné léto, a tak přicházíme i s osvěžením nabídky dezertního menu. Přijďte si vychutnat kousek sladké Itálie i v samotném srdci Prahy.

NOVÉ SVĚŽÍ MENU V AROMI

Se stoupajícími teplotami měníme i naše menu. Přijďte si vychutnat nové svěží kombinace na naši zahrádku. Tam vás ruch Prahy 2 nedostihne!

AROMI JEŠTĚ LEPŠÍ, NEŽ HO ZNÁTE

Od začátku roku jsme toho stihli v Aromi změnit víc než dost. Abyste se nelekali, tak samozřejmě k lepšímu.

SNÍDANĚ OPĚT V NABÍDCE BISTRA AROMI

Chyběly vám snídaně v bistro části restaurace Aromi? Tak nesmutněte. Od středy 21. února 2018 jsou zpět a v celé své kráse. A v přední části restaurace pro vás máme mnohem víc, než jen snídaně.

VALENTÝN V AROMI

Láska prochází žaludkem, říká se. A my musíme jedině souhlasit. Ve dvou totiž chutná lépe a láska k dobrému jídlu spojuje. Přijďte se o tom přesvědčit a ochutnat naše speciální valentýnské menu.