NOVINKY

Změna otevírací doby

Chtěli bychom Vás informovat, že restaurace Aromi bude v neděli 11. ledna 2015 otevřena pouze od 12 do 15 hodin. Děkujeme za pochopení.

Dárkové poukázky

Dárkové poukázky do naší restaurace můžete zakoupit osobně přímo v restauraci nebo on-line na našem e-shopu. Doručíme vám je domů poštou

Silvestrovské menu

Nezmeškejte našeho originálního Silvestra! Přijďte k nám prožít netradiční večer v duchu Addamsovy rodiny!

O svátcích otevřeno!

Chtěli bychom Vás informovat, že restaurace Aromi je otevřena během vánočních svátků a také na Silvestra a na Nový rok.

Změna otevírací doby

Rádi bychom Vás informovali, že v neděli 7. prosince budeme mít otevřeno až od 19 hodin z důvodu privátní akce. Děkujeme za pochopení.

Vánoce a Silvestr 2014

Riccardo Lucque ve spolupráci s Mirkem Gruszem pro Vás připravili Vánoční a Silvestrovské menu. Podívejte se, na jaké lahůdky se budete moci těšit.

Bílé lanýže

Rádi bychom Vás informovali, že začala sezóna bílých lanýžů a my v restauraci servírujeme hned několik specialit z královny kuchyně.

Ca´Rugate

Přijďte na degustační večeři s víny z vinařství Ca´Rugate ve středu 15. 10. Zarezervujte si svá místo co nejdříve! Těšíme se na Vás.

Nové dezerty

Připravili jsme pro Vás několik novinek v našem dezertním menu. Přijďte ochutnat třeba náš Lilkový a jablečný tartatin. Těšíme se na Vás!

Říjnové menu

Připravili jsme pro Vás zcela nové sezónní menu. Přijďte ochutnat třeba Pečené bažantí prso v guanciale s dýňovou kaší a granátovým jablkem Těšíme se na Vás!