PRIVATE EVENTS


Hledáte vhodné místo pro pořádání privátních akcí, vánočních a novoročních večírků, oslav narozenin či teambuildingu v centru Prahy?

Spodní část restaurace Aromi nabízí nadstandartní zázemí prostoru odděleného od samotné restaurace, s kapacitou 60 míst u kulatých stolů, vlastním barem a plně vybavenou kuchyní. V této části Aromi dokážeme uspořádat i firemní prezentace a tiskové konference, jsme vybaveni moderní audiovizuální technikou a promítacím plátnem.

Pro více informaci kontaktujte naši event managerku na lipovska@aromi.cz.

Kromě odděleného spodního prostoru vám v Aromi nabízíme také exkluzivní pronájem celé restaurace nebo jednotlivých částí. Využít můžete také salónek s krbem, který nabízí dostatek soukromí a od zbytku restaurace je oddělitelný. Bar v bistro prostoru skýtá příležitost pro neformální párty či business snídaně.

Nevybrali jste si?Reprezentativní prostory z portfolia La Collezione vám nabízejí skvělou možnost pro eventy všeho druhu, se zázemím profesionální kuchyně a prvotřídního servisu. Naše nabídka zahrnuje fine dinning restaurace Aromi
a La Finestra in Cucina nebo školu vaření Laboratorio.

CATERING


Rádi Vám zorganizujeme catering nebo večeři pro více osob. Nezáleží na velikosti skupiny nebo složitosti menu.

Pro objednání cateringu restaurace Aromi prosím kontaktujte vedení restaurace Aromi na emailu info@aromi.cz či volejte 222 713 222.

Nebo kontaktujte napřímo naší cateringovou sekci Il Catering.

KUCHAŘSKÉ KURZY

Rádi Vám na míru, dle Vašich představ uspořádáme kuchařský kurz až pro 16 osob, který může být zajímavou alternativou narozeninové oslavy, firemního večírku či neformálního setkání s obchodními partnery. Zároveň si můžete vybrat z nabídky kuchařských kurzů připravených na různá témata.

Pro více informací prosím kontaktujte Alžbětu Řehůřkovou na emailu rehurkova@laboratorio.cz či volejte 777 120 088.

DÁRKOVÉ POUKAZY


Připravili jsme pro Vás dárkové poukázky na příjemný gastronomický zážitek
v restauraci La Finestra in Cucina, na nákup v italském bistrech La Bottega nebo na naše kuchařské kurzy.

Všechny druhy poukázek zakoupíte přímo ve všech našich podnicích nebo on-line na našem e-shopu eBottega.cz Poukázky jsou nepřenosné a nevratné. Na e-shopu eBottega.czmůžete platit kartou a poukázku Vám doručíme domů poštou.