PRIVATE EVENTS


Hledáte vhodné místo pro pořádání privátních akcí, vánočních a novoročních večírků, oslav narozenin či teambuildingu v centru Prahy?

Reprezentativní prostory z portfolia La Collezione vám nabízejí skvělou možnost pro eventy všeho druhu, se zázemím profesionální kuchyně a prvotřídního servisu. Naše nabídka zahrnuje fine dinning restaurace Aromi
a La Finestra in Cucina nebo školu vaření Laboratorio.

CATERING


Rádi Vám zorganizujeme catering nebo večeři pro více osob. Nezáleží na velikosti skupiny nebo složitosti menu.

Pro objednání cateringu restaurace Aromi prosím kontaktujte vedení restaurace Aromi na emailu info@aromi.cz nebo volejte 222 713 222.

Nebo kontaktujte napřímo naší cateringovou sekci Il Catering.

KUCHAŘ DOMŮ


Rádi Vám na míru dle Vašich představ uspořádáme večeři či jiné pohoštění přímo u Vás doma.

Sestavíme menu, nakoupíme suroviny, přichystáme tabuli a spolu s šéfkuchařem uvaříme to, co u nás máte nejraději. Svěřte se do rukou Petra Špejzla a jeho kolegů a zažijte pravou Itálii v pohodlí Vašeho domova.

Pro více informací prosím kontaktujte manažery restaurace na emailu info@aromi.cz.

KUCHAŘSKÉ KURZY

Rádi Vám na míru, dle Vašich představ uspořádáme kuchařský kurz až pro 16 osob, který může být zajímavou alternativou narozeninové oslavy, firemního večírku či neformálního setkání s obchodními partnery. Zároveň si můžete vybrat z nabídky kuchařských kurzů připravených na různá témata.

Pro více informací prosím kontaktujte Janu Slabou na emailu slaba@laboratorio.cz či volejte 776 893 007.

DÁRKOVÉ POUKAZY


Připravili jsme pro Vás dárkové poukázky na příjemný gastronomický zážitek v restauraci La Finestra, na nákup v italském bistrech La Bottega nebo na naše kuchařské kurzy.

Všechny druhy poukázek zakoupíte přímo v restauraci La Finestra nebo on-line na našem e-shopu Dobroty v koši. Poukázky jsou nepřenosné a nevratné. Na e-shopu Dobroty v koši můžete platit kartou a poukázku Vám doručíme domů poštou.