Vážení hosté,

Chcete překvapit osobitým dárkem, který potěší každého? Objednejte si dárkový koš s těmi nejlepšími italskými delikatesami od Riccarda Lucqueho na našich stránkách Dobroty v koši.

Nabízíme kvalitní vína od lokálních italských dodavatelů, různé druhy Grappy a Prosecca, olivové oleje Viola, tradiční vánoční dezert Panettone, zrající sýry Parmigiano Reggiano, cacciatore od Domenica Celliho, čokoládu Claudia Coralla, lanýžové produkty, širokou škálu těstovin od Benedetta Cavalieriho a spoustu dalších laskomin.

Dárkový koš plný delikates ale není to jediné, co pro Vás máme připraveno. Využijte naší širokou nabídku dárkových voucherů jak do restaurací Aromi, La Finestra a Il Mercato, ale také do obchodu s bistrem La Bottega di Finestra nebo do školy vaření Riccarda Lucqueho.

Z naší nabídky si můžete objednat po telefonu 601 588 262 nebo na e-​mailu info@dobrotyvkosi.cz, případně na čísle 774 248 820 nebo na e-​mailu info@laboratorio.cz.

Všechny naše tipy na vánoční dárky najdete na stránkách www.dobrotyvkosi.cz nebo na novém webu školy vaření www.laboratorio.

Potěšte své přátele, rodinu a obchodní partnery originálním italským dárkem a Vánoce máte vyřešeny!

S úctou Váš tým

restaurace Aromi