PARTNEŘI

Bohemian Estates

www.bohemianestates.com

Od roku 2006 poskytujeme kompletní služby v oblasti poradenství a správy investic do nemovitostí. V naší správě je více jak 300 nemovitostí po celé ČR, zahraničních i tuzemských vlastníků. Pronájem, prodej, správa, hypoteční, právní a účetní služby pod jednou střechou pro optimální výnos Vaší nemovitosti.

Prague Stay

www.prague-stay.com

Apartmány v Praze. Sleva 10 % na ubytování v apartmánech s kompletním servisem na portále Prague-Stay.com.

Amres

www.amres.eu

AMRES je nezávislá, na klienta orientovaná, společnost působící na realitním trhu s nemovitostmi. Společnost je soustředěna na majetkovou správu v oboru nemovitostí, se speciálním zaměřením na Českou republiku a poskytuje soukromým i institučním klientům vyhovující investiční řešení pro jednotlivé nemovitosti i celá portfolia.

Remy Martin

www.remy-cointreau.cz

Rémy Martin Cognac – nejlepší volba pro nejlepší gastronomii…
Další kvalitní produkty od oficiálního dovozce naleznete
na www.remy-cointreau.cz

Kunratická stodola

www.kunratickastodola.cz

Kunratická stodola je malo - velkoobchod, který zásobuje ty nejlepší hotely a restaurace ovocem a zeleninou té nejvyšší kvality. Naše nabídka dále zahrnuje výběrové sýry, maso, mléčné výrobky a mnohé další zboží, které si samy vybíráme a vozíme z Francie, Švýcarska a Německa.

Solidpixels

www.solidpixels.com

V Solidpixels. vnímáme technologii jako prostředek k dosahování hodnotných cílů. Chceme, aby vaše ruce byly volné pro věci, na kterých opravdu záleží. Proto vytváříme weby a aplikace, které vám budou sloužit a osvobodí vás od rutinní práce.

Film united

www.filmunited.cz

Film United působí jako produkční a servisní společnost, jejíž zakladatelé mají bohaté zkušenosti z oblasti filmové, televizní
i reklamní produkce. Naším cílem je vyvíjet a vytvářet české
i evropské hrané filmy a rovněž poskytovat servisní produkční služby na nejvyšší úrovni.

Italsko česká obchodní komora

www.camic.cz

Od roku 2001 profesionální partner pro italskou a českou obchodní komunitu. Italsko-česká komora (Camic) má v současné době 400 členů, z řad italských, českých a nadnárodních podniků, kteří svou činnost provozují v obou zemích.Základem činnosti a cílem Camic je propagace, pomoc a podpora vlastním členům a podnikům působícím mezi Itálií a Českou republiko

Tomko a partneři


www.tpspravce.cz

„Insolvence není vždy jen konec, ale může být i novým začátkem. Neutíkejte před problémy, nesnažte se před nimi skrýt, ale začněte je řešit!“ Společnost zabývající se veškerými záležitostmi týkajícími se oddlužení - komunikace s dlužníky, věřiteli, výživné a platby věřitelům.

Olympus

www.olympus.cz

Společnost Olympus patří mezi přední světové výrobce ultra kompaktních a stylových fotoaparátů Olympus PEN a OM-D
a souvisejícího foto příslušenství. Dále se zabývá výrobou digitálních záznamníků a dalekohledů.

Premium Club

www.premiumrbclub.cz

Ušetřete zde 10 % s vybranými platebními kartami od Raiffeisenbank!

www.sardinie.cz

Cestovní kanceláři SARDEGNA TRAVEL
Dovolená na Sardinii. Cestujte s profesionály. Využijte našich dlouholetých zkušeností, ušetřete svůj čas a miřte přesně.