Je před námi horké, slunné léto, a tak přicházíme i s osvěžením nabídky dezertního menu. Přijďte si vychutnat kousek sladké Itálie i v samotném srdci Prahy. Připravili jsme pro vás dezerty ze svěžích sezónních surovin, které budou dopřejí prázdniny i vašim chuťovým buňkám. Na jejich podobě jsme si dali dost záležet a spárovali je i s vybranými dezertními víny. Podle nás si nové letní dezerty nejlépe vychutnáte v klidném prostředí naší terasy, kde si užijete pravé sladké nicnedělání, v Itálii tomu říkáme „dolce far niente“.

Z letní nabídky dezertů tak musíme zmínit parfait z červeného rybízu s bílou čokoládou, krémem z yuzu, kokosovým malto a jogurtovou zmrzlinou, který jsme si zamilovali pro jeho osvěžující chuť. Exotické ovoce yuzu dodává dezertu lehce citrusovou chuť po citrónu, mandarince a grapefruitu, což skvěle vyváží sladkost bílé čokolády

Dále bychom určitě vypíchli chuťově překvapující polévku ze švestek a broskví s až nadpozemsky jemnou chutí mandlové panna cotty a sorbet z bílých broskví.

V letní nabídce samozřejmě nechybí tradiční italské tiramisu, avšak v netradičním provedení při servírování. Ochutnejte naše rozebrané tirami...su, věříme, že po něm na talíři nezůstane ani drobek.

I milovníci čokolády si v Aromi přijdou na své, oblíbený čokoládový fondant s omáčkou z bílé čokolády a kokosovou zmrzlinou je již stálicí na menu.
A s dezerty se podíváme až na úplný jih, do slunné Sicílie - zveme vás na vynikající sicilský chlebíček, Cassata Siciliana, který podáváme s omáčkou z červeného rybízu.

Chcete také zažít pravý „dolce vita“ ? Přijďte ochutnat na lžičku nebo vidličku nové letní deserty. Léto, to jsou prázdniny a v Aromi si sladké prázdninové chvíle odpočinku u lahodného desertu můžete vychutnat každý den. Svoje místo si můžete rezervovat na emailu info@aromi.cz nebo na čísle +420 222 713 222. Těšíme se na vás!