Vážení hosté,

italský šéfkuchař a majitel restaurace Aromi Riccardo Lucque vydává novou kuchařku s jeho rodinnými recepty. Knihu Italská kuchyně si můžete přednostně objednat i s jeho věnováním v naší restauraci za zvýhodněnou cenu 299Kč.

Riccardo je skvělým kuchařem evropského renomé, a přitom velmi milým a skromným člověkem. S velkou láskou vaří po celém světě dvě desetiletí. A v čem tkví prapůvod jeho umění?

„V Itálii jsme zvyklí setkávat se všichni u jednoho velkého stolu. Otec vždy striktně dodržoval pravidlo, že dokud u stolu nebyli všichni, tak jsme nesměli začít jíst. Tradice stolování s rodinou byla tedy pro mě dosti zásadní,“ svěří se. „Mám dva bratry, a protože oba moji rodiče pracovali, já jsem byl ten, kdo se vždy staral o přípravu jídla pro ostatní. Můj zájem o kuchyni a vaření byl opravdu velký a již odmalička jsem se díval mamince pod ruce, jak vaří. Jsem gurmán a mám rád dobré věci.“

Ostatně maminka je jeho velkým vzorem, protože říká, že dobré jídlo musí v restauraci chutnat, jako kdyby se uvařilo doma. I proto je kuchařské umění Riccarda Lucqueho včetně receptů tak srozumitelné, chutné a oblíbené.

Podívejte se na ukázku z knížky Italská kuchyně. Je vázaná, velký formát 210mm šířka x 240mm výška, má 176 stran se spoustou fotografií.

Kuchařku si můžete objednat na telefonu 222 713 222 nebo na e-​mailu info@aromi.cz.

Riccardo Lucque a tým restaurace Aromi