Milí hosté,

naši restauraci Aromi najdete na adrese Náměstí Míru 6, Praha 2. Po 10 letech provozu se koncept rozšíří o otevřenou kuchyni a bistro, které se večer promění v bar, kde budete moci po večeři pokračovat v zábavě.

Klíčovým bodem a zároveň hlavní dominantou nového prostoru je otevřená kuchyně celá ve skle a mramoru.

„Hosté mají možnost nahlédnout pod ruce šéfkuchaři Aromi Robertu Loosovi a opravdu každý, kdo vejde dovnitř, bude procházet okolo,“ uvedl majitel restaurace a italský šéfkuchař Riccardo Lucque.

Prostor za prosklenou kuchyní je věnován fine dining restauraci, kde si vychutnáte oběd či několika chodovou večeři se zaměřením na ryby a mořské plody.

V přední části nové Aromi vyroste bistro, vhodné pro bohatou snídani, rychlý oběd či odpolední kávu s dezertem. Večer se změní v bar, kde můžete zakončit večeři vybraným drinkem.

V letních měsících prostor restaurace rozšíří terasa, kde si budete moci užívat sluníčka. Přízemí nové Aromi zaujímá oddělený prostor pro soukromé večírky, svatby, oslavy a firemní párty. Díky velké venkovní zahrádce ve vnitrobloku si tak při příznivém počasí užijete oslavu i  venku.

Pro více informací nás kontaktujte na telefonu 222 713 222 nebo na e-mailu info@aromi.cz.

Těšíme se na Vás v novém Aromi.

Tým restaurace Aromi