Snídat s výhledem na náměstí Míru? To je jako sen. A ten vám od středy 21. února 2018 zase, a velmi rádi, splníme. Do nabídky přední části restaurace Aromi se vrací oblíbené snídaně. A nezůstaneme jen u nich.

Otevírací doba bistra se posune na 9:00 o všedních dnech i o víkendech. Do 11:30 si tak hosté mohou objednat jídla ze snídaňové nabídky, kterou sestavil Riccardo Lucque spolu s šéfkuchařem Aromi, Petrem Špejzlem. Do ní se probojovaly vejce Benedikt na cioppino chlebu, frittata s fiocco šunkou „Domenico Celli“ a hoblinami pecorina nebo nutella vafle s hruškovým kompotem a mascarpone.

Až rána až do večerních hodinbudou ve vitrínách bistra k nabídce různé sendviče, připravené jen z těch nejkvalitnějších ingrediencí. Malý hlad tak bude možno zahnat např. domácím croissantem plněným fiocco šunkou „Domenico Celli“ a sýrem Asiago, tramezziono sendvičem s vajíčky, parmezánem a majonézou nebo originálním piada wrapem s frittatou a pecorinem.

Mezi časem oběda a večeří bude v barové části přítomen kuchař, který bude mít na starost přípravu jídel z kategorie chuťovky. Tam se probojovaly např. tyto pokrmy - caponata z lilku a paprik s buffalo mozzarellou, hovězí tatarák na bruschettě, krevety pečené na mořské soli s domácí majonézou, carpaccio z mořského vlka s burratou a rajčaty nebo ústřice se šalotkovým vinegretem.

Sledujte naše sociální sítě FacebookInstagram, nebo fotogalerii tady na webu. Postupně budeme odhalovat podobu naší nabídky.

Přijďte vyzkoušet novou nabídku bistro části restaurace Aromi. Budeme se na vás těšit.
Rezervovat můžete na info@aromi.cz nebo na telefonu 222 713 222.