SNÍDANĚ OPĚT V NABÍDCE BISTRA AROMI

Snídat s výhledem na náměstí Míru? To je jako sen. A ten vám od středy 21. února 2018 zase, a velmi rádi, splníme. Do nabídky přední části restaurace Aromi se vrací oblíbené snídaně. A nezůstaneme jen u nich.

Otevírací doba bistra se posune na 9:00 o všedních dnech i o víkendech. Do 11:30 si tak hosté mohou objednat jídla ze snídaňové nabídky, kterou sestavil Riccardo Lucque spolu s šéfkuchařem Aromi, Petrem Špejzlem. Do ní se probojovaly vejce Benedikt na cioppino chlebu, frittata s fiocco šunkou „Domenico Celli“ a hoblinami pecorina nebo nutella vafle s hruškovým kompotem a mascarpone.

Až rána až do večerních hodinbudou ve vitrínách bistra k nabídce různé sendviče, připravené jen z těch nejkvalitnějších ingrediencí. Malý hlad tak bude možno zahnat např. domácím croissantem plněným fiocco šunkou „Domenico Celli“ a sýrem Asiago, tramezziono sendvičem s vajíčky, parmezánem a majonézou nebo originálním piada wrapem s frittatou a pecorinem.

Mezi časem oběda a večeří bude v barové části přítomen kuchař, který bude mít na starost přípravu jídel z kategorie chuťovky. Tam se probojovaly např. tyto pokrmy - caponata z lilku a paprik s buffalo mozzarellou, hovězí tatarák na bruschettě, krevety pečené na mořské soli s domácí majonézou, carpaccio z mořského vlka s burratou a rajčaty nebo ústřice se šalotkovým vinegretem.

Sledujte naše sociální sítě Facebook a Instagram, nebo fotogalerii tady na webu. Postupně budeme odhalovat podobu naší nabídky.

Přijďte vyzkoušet novou nabídku bistro části restaurace Aromi. Budeme se na vás těšit. Rezervovat můžete na info@aromi.cz nebo na telefonu 222 713 222.