NOVINKY

Degustační večeře s vinařstvím Barone Pizzini a michelinským šéfkuchařem Vitem Mollicou

Lanýžový večer s La Cucina di San Pietro a Pettine

La Gala Dinner s vinařstvím Castiglion del Bosco

Společně s Vini Brillanti jsme pro vás připravili nezapomenutelnou La Gala Dinner. Večer, v němž hlavní prim budou hrát výjimečná vína od jednoho z nejuznávanějších toskánských vinařství, Castiglion del Bosco.

Michelinský šéfkuchař Stefano Ciotti v Aromi

Událost roku, michelinský šéfkuchař Stefano Ciotti majitel restaurace Nostrano di Stefano Ciotti bude hostem Aromi. Spolu s Riccardem Lucque připraví nezapomenutenou večeři. Těšte se na den u moře, “una giornata al mare".

UŽIJTE SI LETNÍ MENU

Do letního menu Aromi se lehce zamilujete. Šéfkuchař Riccardo Lucque a tým šéfkuchaře Petra Špejzla si pro vás připravili to nejlepší z Itálie. S tímto menu se do Aromi vrátila pohoda i jeden z nejoblíbenějších chodů vůbec. Na přání hostů opět podáváme slavné spaghetti s humrem a čerstvými rajčaty.

NOVÉ MENU

Intenzivní dojem a zážitek, to jsou naše první dojmy z nového menu šéfkuchaře Petra Špejzla a jeho týmu. Za celým menu stojí spousta příprav a tastingů, aby bylo menu pro hosty opravdovým zážitkem a dostali to nejlepší z Itálie.

LETNÍ MENU

Nové á la carte menu Aromi se řídí sezónností a věřte, že v létě vám nabídne ty nejkrásnější zážitky. Petr si připravil několik novinek, které vás svou chutí zavedou do středomoří. Pojďte ochutnat. 

JARNÍ MENU

Jaro je tady a s ním přichází do Aromi i čerstvý vítr v podobě nového jarního menu. My jsme se neskutečně těšili, až na talíři najdeme nové kombinace chutí vytvořené ze svěžích sezónních ingrediencí. 

PODZIMNÍ MENU

Aromi, první restaurace Riccarda Lucque, která si od svého otevření drží svůj nezaměnitelný rukopis. Ty nejkvalitnější ingredience a jednoduchost italské kuchyně, to vše se spojuje v harmonickou a elegantní kombinaci.

GOURMET PIZZA BY AMUNÌ V AROMI

Rezervujte si místo! Unikátní tasting menu gourmet pizzy v Aromi. Riccardo Luccue se spojil s restaurací Amunì, aby společně připravili event postavený na poctivých, pečlivě vybraných italských ingrediencích.