NOVINKY


Chřest - královská zelenina!

Chřestová sezóna je tu! A není nic lepšího, než si vychutnat suroviny v době jejich zrání a sklizně. Chřest, jenž byl v minulosti skoro zapomenut, si určitě díky našemu menu najde cestu zpět na váš stůl.

Velikonoce přicházejí do Aromi

Pochutnejte si tyto Velikonoce na večeři či obědu v Aromi. Připravili jsme pro vás unikátní menu, které hraje všemi jarními chutěmi.

Představujeme Mlsnou kávu

Spojujeme dvě vášně do jedné neodolatelné nabídky. Pro všechny, kteří si užívají vůni čerstvého espressa a chuť sladkých italských dezertů přinášíme nově Mlsnou kávu neboli Caffè Goloso.

Jarní novinky v Aromi

Aromi se mění a vyvíjí. I z tohoto důvodu vám přinášíme sezónu co sezónu novou nabídku jídel. Obejvte novinky, které jsme si pro vás připravili na jaro 2017.

Vánoční svátky v Aromi

Vánoční atmosféru si nyní vychutnáte i v Aromi. Připravíme za vás štědrovečerní tabuli a ukážeme, jak chutnají italské vánoce v Praze.

Oslavte Nový rok jako v pařížském Moulin Rouge

Poslední den roku 2016 vás v Aromi zavedeme do Paříže, kde více než před sto lety vznikl slavný kabaret Moulin Rouge.

Black Friday v Aromi

Black Friday, černý pátek nebo Venerdì nero? Je jedno, jak letos 25. listopadu budete říkat vy, ale jedno je jisté - je to jediný den v roce, kdy máte možnost zakoupit dárkové vouchery do všech restaurací skupiny La Collezione se slevou až 20 %.

Degustační večeře s víny San Leonardo

Italské víno pěstované na půdě s několika set letou tradicí a výborné pokrmy z kuchyně Aromi vás čekají ve středu 23.listopadu 2016 při speciální degustační večeři s víny San Leonardo.

Svatomartinské menu tento víkend v Aromi

Den sv. Martina oslavíme v Aromi speciálním tříchodovým menu šéfkuchaře Roberta Loose

Aromi představuje nové podzimní menu

Italská fine dinning restaurace představuje nové podzimní menu šéfkuchaře Roberta Loose