NOVINKY


Velikonoce v Aromi

U příležitosti blížících se Velikonoc pro Vás šéfkuchař Radek Hasman připravil speciální nabídku, kterou budeme servírovat během velikonočních svátků v neděli a v pondělí.

NOVÉ MENU

U příležitosti blížícího se jara pro Vás šéfkuchař a majitel restaurace Riccardo Lucque ve spolupráci se šéfkuchařem Radkem Hasmanem připravili zcela nové sezónní menu.

Degustační kurzy vín 2012

Rádi bychom Vás informovali, že jsme připravili seznam degustačních kurzů vín na rok 2012. Poznejte nejlepší vína Itálie v doprovodu našich excelentních sommeliérů a pronikněte spolu s námi do tajů světa vinařů.

Nový obchod je otevřen!

Rádi bychom Vás informovali, že jsme otevřeli nový italský obchod La Bottega di Finestra v blízkosti restaurace La Finestra v Platnéřské ulici 11. Přijďte nás navštívit!

Kuchařské kurzy 2012

Seznam kuchařských kurzů na rok 2012 je již připraven. Navštivte s námi některý z italských regionů a nahlédněte třeba do toskánské, neapolské či jihoitalské kuchyně. Zajímají Vás konkrétní pokrmy? Naučte se s námi, jak připravit chutné těstoviny, omáčky, mořské plody a mnoho dalších.

Silvestrovské menu

U příležitosti blížících se svátků pro Vás šéfkuchař a majitel restaurace Riccardo Lucque ve spolupráci se šéfkuchařem Radkem Hasmanem připravili Silvestrovské menu.

O svátcích otevřeno

Chtěli bychom Vás informovat, že restaurace je otevřena během vánočních svátků a také na Silvestra a na Nový rok.

Vánoční menu

U příležitosti blížících se vánočních svátků pro Vás šéfkuchař a majitel restaurace Riccardo Lucque ve spolupráci se šéfkuchařem Radkem Hasmanem připravili Vánoční a Silvestrovské menu.

Bílé lanýže Lucia Pompiliho

Michelinský šéfkuchař a inovátor Lucio Pompili bude opět hostem v Aromi v úterý 29. 11. Pod jeho taktovkou vznikne speciální menu z bílých lanýžů.

Dárkový katalog 2011

Připravili jsme pro Vás nový Dárkový katalog 2011, který nabízí pestrou škálu dárkových košů, vinných boxů a dárkových poukázek.