NOVINKY


Degustační večeře s víny San Leonardo

Italské víno pěstované na půdě s několika set letou tradicí a výborné pokrmy z kuchyně Aromi vás čekají ve středu 23.listopadu 2016 při speciální degustační večeři s víny San Leonardo.

Svatomartinské menu tento víkend v Aromi

Den sv. Martina oslavíme v Aromi speciálním tříchodovým menu šéfkuchaře Roberta Loose

Aromi představuje nové podzimní menu

Italská fine dinning restaurace představuje nové podzimní menu šéfkuchaře Roberta Loose

Tři italští šéfkuchaři představí chutě pobřeží Amalfi

Tři italští šéfkuchaři představí chutě pobřeží Amalfi a během dvou věčerů vytvoří dvě různá menu, spojená barvami italské vlajky.

Private events v centru Prahy

Hledáte vhodné místo pro pořádání privátních akcí, vánočních a novoročních večírků, oslav narozenin či teambuildingu v centru Prahy?

V Aromi otevíráme Wine Bar

V restraurace Aromi italského šéfkuchaře Riccarda Luqueho přicházíme s novým konceptem Wine baru, který má za cíl představit české veřejnosti přírodní italská vína. Počínaje 3. říjnem 2016 uvedoy sommeliéři skupiny La Collezione při pravidelné pondělní degustaci svůj výběr vín, který bude následně k dispozici po celý týden.

Máme nové menu

Přijďte ochutnat naše nové menu připravené šéfkuchařem Robertem Loosem. Vyzkoušejte na pánvi pečeného tuňáka se zeleninou alla bazana a pizzaiola omáčkou. Těšíme se na Vás!

Přidej se k nám

Sháníme lidi, kteří milují dobré jídlo, nadšence, kteří nepolevují ze standardů, týmové hráče, kteří se za nás budou rvát. Zkrátka, hledáme srdcaře!

Michelinský šéfkuchař v Aromi

Máme velkou radost, že vám můžeme představit Michelinského šéfkuchaře Federica...

Velikonoční menu v Aromi

Od pátku do pondělí můžete ochutnat speciální Velikonoční menu, které pro vás připravil šéfkuchař Robert Loos.