NOVINKY

SNÍDANĚ OPĚT V NABÍDCE BISTRA AROMI

Chyběly vám snídaně v bistro části restaurace Aromi? Tak nesmutněte. Od středy 21. února 2018 jsou zpět a v celé své kráse. A v přední části restaurace pro vás máme mnohem víc, než jen snídaně.

VALENTÝN V AROMI

Láska prochází žaludkem, říká se. A my musíme jedině souhlasit. Ve dvou totiž chutná lépe a láska k dobrému jídlu spojuje. Přijďte se o tom přesvědčit a ochutnat naše speciální valentýnské menu.

NOVÝ INTERIÉR, NOVÁ JÍDLA, NOVÁ PODOBA MENU

Do nového roku vstupujeme s novým interiérem, novým sezónním menu a také grafickou podobou jídelního lístku.

PŘEDSTAVUJEME ZIMNÍ MENU

S klesajícími teplotami převlékáme v Aromi naše menu do zimního kabátu.

VELKÉ LEDNOVÉ NOVINKY V AROMI

Přinášíme vám souhrn novinek, které pro vás v lednu v Aromi chystáme.

SILVESTROVSKÝ VEČÍREK VE STYLU POMÁDY

Blíží se konec roku a k němu patří i pořádná oslava. Přivítat rok 2018 můžete tradičně i v restauraci Aromi, a to ve společnosti exkluzivního menu.

AROMI OCENĚNO PRESTIŽNÍ CENOU

Aromi se stalo jednou z devatenácti světových restaurací, které ocenil italský server Gamberro Rosso, obdoba michelinského průvodce.

Chřest - královská zelenina!

Chřestová sezóna je tu! A není nic lepšího, než si vychutnat suroviny v době jejich zrání a sklizně. Chřest, jenž byl v minulosti skoro zapomenut, si určitě díky našemu menu najde cestu zpět na váš stůl.

Velikonoce přicházejí do Aromi

Pochutnejte si tyto Velikonoce na večeři či obědu v Aromi. Připravili jsme pro vás unikátní menu, které hraje všemi jarními chutěmi.

Představujeme Mlsnou kávu

Spojujeme dvě vášně do jedné neodolatelné nabídky. Pro všechny, kteří si užívají vůni čerstvého espressa a chuť sladkých italských dezertů přinášíme nově Mlsnou kávu neboli Caffè Goloso.