NOVINKY

Jarní novinky v Aromi

Aromi se mění a vyvíjí. I z tohoto důvodu vám přinášíme sezónu co sezónu novou nabídku jídel. Obejvte novinky, které jsme si pro vás připravili na jaro 2017.

Vánoční svátky v Aromi

Vánoční atmosféru si nyní vychutnáte i v Aromi. Připravíme za vás štědrovečerní tabuli a ukážeme, jak chutnají italské vánoce v Praze.

Oslavte Nový rok jako v pařížském Moulin Rouge

Poslední den roku 2016 vás v Aromi zavedeme do Paříže, kde více než před sto lety vznikl slavný kabaret Moulin Rouge.

Black Friday v Aromi

Black Friday, černý pátek nebo Venerdì nero? Je jedno, jak letos 25. listopadu budete říkat vy, ale jedno je jisté - je to jediný den v roce, kdy máte možnost zakoupit dárkové vouchery do všech restaurací skupiny La Collezione se slevou až 20 %.

Degustační večeře s víny San Leonardo

Italské víno pěstované na půdě s několika set letou tradicí a výborné pokrmy z kuchyně Aromi vás čekají ve středu 23.listopadu 2016 při speciální degustační večeři s víny San Leonardo.

Svatomartinské menu tento víkend v Aromi

Den sv. Martina oslavíme v Aromi speciálním tříchodovým menu šéfkuchaře Roberta Loose

Aromi představuje nové podzimní menu

Italská fine dinning restaurace představuje nové podzimní menu šéfkuchaře Roberta Loose

Tři italští šéfkuchaři představí chutě pobřeží Amalfi

Tři italští šéfkuchaři představí chutě pobřeží Amalfi a během dvou věčerů vytvoří dvě různá menu, spojená barvami italské vlajky.

Private events v centru Prahy

Hledáte vhodné místo pro pořádání privátních akcí, vánočních a novoročních večírků, oslav narozenin či teambuildingu v centru Prahy?

V Aromi otevíráme Wine Bar

V restraurace Aromi italského šéfkuchaře Riccarda Luqueho přicházíme s novým konceptem Wine baru, který má za cíl představit české veřejnosti přírodní italská vína. Počínaje 3. říjnem 2016 uvedoy sommeliéři skupiny La Collezione při pravidelné pondělní degustaci svůj výběr vín, který bude následně k dispozici po celý týden.