NOVINKY

Zahrádka otevřena!

Přijďte ochutnat naše italské lahůdky z dílny šéfkuchaře Miroslava Grusze na nově otevřenou letní zahrádku a užívejte krásné počasí. Těšíme se na Vás!

Chřest v našem menu

V souvislosti se startem chřestové sezóny jsme pro vás připravili několik novinek v menu s touto zdravou zeleninou. Těšíme se na Vás!

Velikonoce v Aromi

Od neděle 5. 4. do pondělí 6. 4. 2015 přijďte prožít italské Velikonoce do naší restaurace a ochutnejte naše speciality. Těšíme se na Vás!

Riccardo Agostini v Aromi!

Držitel prestižní Michelinské hvězdy Riccardo Agostini bude v úterý 24. března připravovat speciální menu.

Evropský Michelin 2015

Máme velkou radost! Již podeváté nám bylo uděleno ocenění Michelin Bib Gourmand. Děkujeme Vám za Vaši přízeň a podporu.

Další bistro otevřeno!

Bistro & obchod La Bottega Tusarova je novým gastronomickým rájem z dílny šéfkuchaře Riccarda Lucqueho. Přijďte navštívit nově otevřenou holešovickou pobočku a vychutnejte si velkou nabídku italských lahůdek.

Zdeněk Pohlreich

Přijďte si užít kurz vaření s předním českým šéfkuchařem Zdeňkem Pohlreichem. Kurz se koná již 23. 2. ve škole vaření Laboratorio.

Novinky v dezertech

Připravili jsme pro Vás několik novinek v našem dezertním menu. Přijďte ochutnat třeba Boloňský rýžový koláč s višňovou zmrzlinou. Těšíme se na Vás!

Valentýn v Aromi

V sobotu 14. února na svátek všech zamilovaných se můžete těšit na speciální Valentýnské menu. Zarezervujte si stůl co nejdříve! Těšíme se na Vás.

Změna otevírací doby

Chtěli bychom Vás informovat, že restaurace Aromi bude v neděli 11. ledna 2015 otevřena pouze od 12 do 15 hodin. Děkujeme za pochopení.